Žádost o expresní půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění žádosti je velmi snadné, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Tento systém žádostí je pokrokový - šanci má úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu můžeme poskytnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - i proto jsou půjčky od nás přezdívány jako půjčka bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Půjčky bez poplatku a registru ihned a bez registru

Online půjčka Home Credit

Pomáháme tisícům lidí měsíc co měsíc. Jak? Náš systém zkrátka sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jednu žádost a potom vybrat z velké nabídky desítek poskytovatelů on-line zápůjček. Nemusíte nikam sami chodit, nemusíte nic vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nic nemusíte platit předem. Zkrátka a jednoduše - systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má opravdu úplně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejideálnější varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je pokroková a blesková online půjčka. Jde o tzv. mikro půjčku. Proč malou? Jedná se totiž o zápůjčku, jež je ideální hlavně na pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají akčních slev a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily online půjčky

Jak si zažádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen chvilku. Posléze chviličku vydržte, než Vám půjčkový systém zvolí nabídku půjček vhodných pro Vás. A pak se už jen řiďte body napsanými ve formuláři a počkejte na schválení žádosti.

Odeslání půjčky k Vám

Klienti se často ptají, jak rychle a za kolik dní získají půjčku. Víme moc dobře, že žadatelé, jenž žádají o zápůjčku, potřebují finance co nejrychleji. A to je důvod, proč nic neprotahujeme a finance jsou Vám poslány na bankovní účet okamžitě po schválení půjčky. Podle druhu banky tak můžete mít finance už několik minut po schválení půjčky na bankovním účtě. Online půjčka od naší společnosti je rychlá.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte také opět jednoduše podle pokynů, jenž dostanete. Uhradit můžete půjčku zase bankovním převodem. Doba splatnosti je pak nastavena na třicet dní. I proto jsou zápůjčky od naší společnosti přezdívány jako půjčky do další výplaty. Online půjčka Home Credit je rychlá a zřídíte ji během pár minut.

Prohlíží se registr?

Do registru dlužníků nenahlížíme. I to je důvod, proč je půjčka od Volsoru tak oblíbená.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., jež je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní firmu se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Klady bezhotovostní zápůjčky bez bez ručení

  • Bezhotovostní půjčka je vyřízena online, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní půjčka, o které se nikdo rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1 Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí nabídnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor poskytnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, jež bude klientu opravdu schválená. Naše online půjčky jsou vždy a za všech okolností nanejvýš transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil skutečně úplně každý. Další naší výhodou je blesková rychlost vyřízení veškeré online zápůjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, ji chtějí skutečně velmi rychle. Proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně každému

Půjčujeme vždy všem

U nás má šanci doopravdy úplně každý, půjčujeme totiž starým lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Půjčka rychlá

Půjčka ihned 4000 Kč

Zápůjčku od firmy Volsor objednáte z pohodlí svého domova pohodlně do 10 minut. Sami nemusíte vůbec nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti je jisté, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a tak vždycky vybíráme nejvhodnější zápůjčku právě Vám.