Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je velmi jednoduché, formulář zvládne vyplnit každý. Náš systém půjček je unikátní - půjčku může získat skutečně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejlepší půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - díky tomu jsou půjčky od nás přezdívány jako půjčka bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Půjčka rychlá a bez registru

Půjčka Citibank

Pomáháme tisícovkám lidí měsíčně. Jak? Náš systém jednoduše shromažďuje téměř většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a následně si vybrat z bohaté nabídky desítek poskytovatelů SMS online půjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nemusíte nikam volat, nic nemusíte platit předem. Zkrátka a jednoduše - půjčkový systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má doopravdy úplně každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejideálnější varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. Malá půjčka do 24 hodin je moderní a expresní nebankovní zápůjčka. Jedná se o tzv. malou půjčku. Proč mikro zápůjčku? Jde totiž o půjčku, jenž je vhodná především pro pokrytí nenadálých výdajů. Tedy pro ty, kteří s oblibou využívají slev a nebo pro lidi, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily bezhotovostní půjčky

Jak požádat o půjčku?

Snadno, vyplňte žádost, zabere Vám to jen pár sekund. Potom chviličku vydržte, než Vám systém zvolí nabídku bezhotovostních půjček vhodných právě pro Vás. A pak se už jenom řiďte body popsanými v žádosti a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Obdržení peněz

Někteří klienti se táží, jak rychle a za jak dlouho obdrží peníze. Uvědomujeme, že žadatelé, kteří žádají o půjčku, chtějí půjčku co nejrychleji. A proto nic neprotahujeme a peníze jsou odeslány na bankovní účet hned po schválení půjčky. V závislosti na bance tak můžete mít peníze už několik minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Půjčka od naší společnosti je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět snadno podle pokynů, jež dostanete. Splácet můžete půjčku zase bankovním převodem. Doba splatnosti je pak zvolena na 30 dní. I proto jsou online půjčky od Volsoru nazývány jako zápůjčky do výplaty. Půjčka Citibank je expresní a vyřídíte ji během několika minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru nenahlížíme. A to je také jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., která je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní firmu se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Bonusy rychlé zápůjčky bez bez ručení

  • Online půjčka bez nahlížení do registru je vyřízena online, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní půjčka, o které se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1 Kč
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku tedy můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná dát to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli nabízení půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopen Volsor poskytnout klientům zápůjčku doslova přímo šitou na míru, která bude klientovi skutečně schválena. Půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby je pochopil skutečně každý. Další naší výhodou je blesková rychlost zřízení každé online půjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že lidé, jež žádají o online půjčku, ji potřebují skutečně rychle. Proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku vyřídit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně každému

Půjčíme opravdu každému

U naší společnosti má šanci doopravdy kdokoliv, dáme půjčku totiž starším lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Nebankovní rychlá půjčka

Půjčky bez doložení příjmu

Zápůjčku od Volsoru sjednáte z pohodlí svého domova bezproblémově za 5 minut. Sami nemusíte nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jisté, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme s desítkami společností a tak vždycky vybíráme nejvhodnější online půjčku právě Vám.