Žádost o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění a odeslání formuláře s žádostí o půjčku je rychlé, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Tento systém půjček je pokrokový - šanci má opravdu úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny české poskytovatele online půjček, právě díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - proto jsou tyto půjčky pojmenovávány jako půjčka bez koruny. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez nahlížení

Půjčka s ručitelem

Pomáháme tisícovkám lidí měsíčně. Ptáte se jak? Náš systém zkrátka sdružuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a následně vybrat z bohaté nabídky mnoha poskytovatelů nebankovních půjček. Nikam nemusíte osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte volat, nic nemusíte platit dopředu. Zkrátka - systém půjček je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání půjčky má skutečně každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, která Vám bude maximálně vyhovovat. Online půjčka bez poplatku 1Kč je moderní a rychlá online zápůjčka. Jde o takzvanou malou zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jedná se totiž o půjčku, která se hodí především pro uhrazení nenadálých výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají slevových akcí a nebo pro ty, kteří zkrátka nevyšli s platem.

Detaily rychlé půjčky

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to jen chvilku. Pak chvilinku vyčkejte, než Vám půjčkový systém vygeneruje nabídku půjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jen řiďte kroky popsanými v žádosti a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Zaslání peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jak dlouho obdrží půjčku. Velmi dobře víme, že lidé, jenž žádají o zápůjčku, potřebují půjčku co nejdříve. Proto nic nezdržujeme a finance jsou Vám zaslány na bankovní účet okamžitě po schválení půjčky. Podle banky tak můžete mít finance už pár minut po schválení půjčky na účtu. Zápůjčka od Volsoru je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte také opět snadno podle pokynů, jež dostanete. Uhradit můžete půjčku zase převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je potom zvolena na třicet dní. I díky tomu jsou online půjčky od nás přezdívány jako zápůjčky do výplaty. Půjčka s ručitelem je blesková a zřídíte ji během pár minut.

Prohlíží se registr?

Registr se nekontroluje. A to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jenž je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní firmu se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Výhody online zápůjčky bez bez nahlížení

  • Nová SMS půjčka je vyřízena po internetu, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o které se Vaši sousedé rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani korunu
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku můžete požádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům umí dát to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli nabízení online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopen Volsor s.r.o. nabídnout klientům online půjčku přímo šitou na míru, jež bude danému klientovi doopravdy schválena. Naše online půjčky jsou vždy a za všech okolností maximálně transparentní. A díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby je pochopil opravdu každý. Co je pak naší další velkou výhodou je rychlá rychlost zřízení veškeré bezhotovostní zápůjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, kteří žádají o online půjčku, ji chtějí skutečně velmi rychle. A proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně každému

Půjčíme vždy všem

U nás má šanci opravdu úplně kdokoliv, poskytneme půjčku totiž důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Krátkodobé půjčky do 3000 Kč

Půjčka na ruku hned

Půjčku od společnosti Volsor vyžídíte z pohodlí svého bytu rychle za 10 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam docházet a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás máte jistotu, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme se stovkami firem a tak vždy zvolíme nejvhodnější rychlou půjčku právě Vám.