Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění žádosti je velmi snadné, žádost zvládne vyplnit každý. Tento systém žádostí je unikátní - šanci na získání půjčky má úplně každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele online půjček, právě díky tomu můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - i proto jsou naše půjčky pojmenovávány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Nebankovní půjčky hned a bez nahlížení do registru

Smlouva o půjčce

Pomáháme tisícovkám lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Náš půjčkový systém jednoduše sdružuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a posléze si zvolit z bohaté nabídky desítek poskytovatelů SMS zápůjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nemusíte nic platit dopředu. Jednoduše a zkrátka - půjčkový systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci má opravdu úplně každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejlepší varianta, která Vám bude vyhovovat. Půjčka bez poplatku předem je pokroková a expresní online půjčka. Jedná se o takzvanou mikro půjčku. Proč malou půjčku? Jde totiž o půjčku, která je vhodná především pro pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro lidi, kteří rádi využívají akčních nabídek a nebo pro lidi, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily půjček

Jak požádat o zápůjčku?

Snadno, vyplňte formulář, zabere Vám to pár vteřin. Posléze chvíli vyčkejte, než Vám půjčkový systém zvolí nabídku bleskových půjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jenom řiďte kroky napsanými v žádosti a vyčkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jaký čas obdrží peníze. Víme, že klienti, jenž žádají o zápůjčku, chtějí finance co nejdříve. Proto nic nezdržujeme a finance jsou odeslány na účet ihned po schválení. Podle typu banky tak můžete mít finance už několik minut po schválení půjčky na účtě. Online půjčka od Volsoru je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte opět snadno dle pokynů, jež dostanete. Splácet můžete zase převodem. Nejdelší doba splatnosti je potom zvolena na třicet dnů. I proto jsou online půjčky od Volsoru přezdívány jako půjčky do výplaty. Smlouva o půjčce je blesková a zřídíte ji během několika minut.

Nahlíží se do registru?

Do registru dlužníků nenahlížíme. A to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jež je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o naprosto transparentní firmu se sídlem v Česku, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Bonusy bleskové půjčky bez poplatku 1 Kč

  • Rychlá půjčka bez ručení je vyřízena přes web, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se vůbec nikdo rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku můžete zažádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná nabídnout to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli nabízení zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopen Volsor nabídnout klientům půjčku doslova šitou na míru, jež bude klientovi doopravdy schválená. Naše zápůjčky jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby jim rozuměl skutečně doslova každý. Další naší výhodou je blesková rychlost vyřízení veškeré SMS půjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, ji chtějí opravdu velmi rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o online půjčku vyřídit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně každému

Půjčujeme skutečně všem

U nás má šanci doopravdy kdokoliv, půjčujeme totiž jak důchodcům, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Půjčka rychlá

Půjčky 2000 bez registru

Zápůjčku od Volsoru sjednáte ze svého domu bezproblémově za 5 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam chodit a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jistota, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme se stovkami firem a proto vždy zvolíme nejvhodnější bezhotovostní půjčku Vám.