Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Vyplnění žádosti je jednoduché, formulář opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Tento půjčkový systém je unikátní - šanci má opravdu každý. Sdružujeme všechny poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - díky tomu jsou půjčky od nás přezdívány jako půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez nahlížení

Yes půjčka

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíčně. Ptáte se jak? Půjčkový systém jednoduše shromažďuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a potom si zvolit z nabídky stovek poskytovatelů bezhotovostních půjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nikam nemusíte volat, nemusíte nic platit předem. Jednoduše a zkrátka - náš systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci získat online půjčku má opravdu doslova každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. Krátkodobé půjčky do 3000 Kč je pokroková a rychlá online půjčka. Jde o tzv. malou zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jde totiž o zápůjčku, jenž se hodí především pro pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají slevových akcí a nebo pro ty, jenž prostě nevyšli s výplatou.

Detaily online půjčky

Jak zažádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to jen pár sekund. Pak chvilinku vyčkejte, než Vám systém navrhne nabídku online půjček vhodných právě pro Vás. A posléze se už jenom řiďte body uvedenými v žádosti a počkejte na schválení zápůjčky.

Obdržení peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jaký čas obdrží půjčku. Víme, že lidé, kteří žádají o zápůjčku, chtějí finance co nejrychleji. Proto nic neprotahujeme a finance jsou poslány na bankovní účet bezprostředně po schválení půjčky. Podle banky tak můžete mít půjčku už několik minut po schválení na účtu. Půjčka od společnosti Volsor je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět jednoduše dle údajů, jež obdržíte. Uhradit můžete opět převodem. Doba splatnosti půjčky je potom nastavena na třicet dnů. Proto jsou půjčky od naší společnosti přezdívány jako půjčky do výplaty. Yes půjčka je expresní a zřídíte ji během několika minut.

Prohlíží se registr?

Registr při schválení nekontrolujeme. A právě to je i jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., která je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o transparentní firmu se sídlem v Česku, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Výhody nebankovní zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčka rychlá je vyřízena přes web, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o které se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1Kč
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku tedy můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná nabídnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli nabízení online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopný Volsor s.r.o. nabídnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, jež bude danému klientu opravdu schválena. Půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností maximálně průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby je pochopil skutečně doslova každý. Velká výhoda je neuvěřitelná rychlost zřízení každé SMS zápůjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, ji chtějí skutečně rychle. A proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku schválit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy každému

Půjčujeme vždy každému

U naší společnosti má šanci skutečně úplně kdokoliv, dáme půjčku totiž starým lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

5000 půjčka

SMS půjčka do 15 minut

Online zápůjčku od firmy Volsor vyžídíte z pohodlí svého domova rychle do 5 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam docházet a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jisté, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme se stovkami společností a tak vždycky vybíráme nejvhodnější online půjčku právě pro Vás.